Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Deny from all O nás - Dárek do krabičky

Dárek do krabičky

O nás

Dárek do krabičky (www.darekdokrabicky.cz) je náš společný nápad, který vznikl díky našim příbuzným, přátelům a známým. Rok co rok při různých příležitostech (svátky, narozeniny, vánoce, jubilea, výročí či firemní akce), nás přišli žádat o pomoc.

„Vymyslete nám prosím originální a přitom designový dárek, který by překvapil a byl „naším“ osobním dárkem.”

Tak jsme tvořily rozmanité dárkové koše v netradičních balení k různým příležitostem.

Jsme dvě holky, které pracujeme roky v oboru kreativních činností. Tak jsme si řekly: „Proč ne?“

Do dárkových košů a krabiček jsme hledaly netradiční výrobky, nejlepší na trhu a různě je kombinovaly. Poskládaly jsme dárky z různých kategorií, které jsou krásné, mají osobní nádech s přihlédnutím na praktičnost. Snažíme se sledovat trendy v módních doplňcích, home artu, designu, handmade apod. Vytvořily jsme originální design krabiček a blahopřání k různým příležitostem.

Na našem e-shopu najdete řešení ve výběru dárků lidem, které milujete nebo jen chcete udělat radost, stejně jako my. Chceme vám usnadnit cestu, jak z pohodlí domova či kanceláře poskládat a vytvořit osobní dárkovou krabičku pro vaše blízké, bez zdlouhavého prohledávání a skládání produktů z různých obchodů. U nás máte vše na jednom místě v dárkovém balení se vším všudy.

Naše dárková krabička je moderní alternativa dárkových košů.

Přejeme radost z dárků Vám i obdarovaným.

Rádi vám odpovíme na jakékoliv otázky a uvítáme jakékoliv podněty či připomínky.


Bankovní spojení: Moneta money bank 227972015/0600